סדנת צבעי מים

(6 מדרגים)
צ'לנוב 6, תל אביב, ישראל

כרטיס רגיל - ₪280

בחרו מועד: ניתן לבטל ולקבל החזר עד 48 שעות לפני הפעילות

.4 |
|

סדנת צבעי מים

(6 מדרגים)
צ'לנוב 6, תל אביב, ישראל

כרטיס רגיל - ₪280

בחרו מועד: ניתן לבטל ולקבל החזר עד 48 שעות לפני הפעילות

סדנת צבעי מים!

היי, שמי סתיו ואני מעבירה סדנאות אישיות וקבוצתיות בצבעי מים בפלורנטין תל אביב.

הסדנה נמשכת שלוש שעות, אין צורך בניסיון או ידע קודם וכל החומרים יסופקו בשיעור. אנחנו ניפגש בפלורנטין, נתכנס וביחד נלמד טכניקות שונות לציור בצבעי מים ולאחר מכן נלמד שיטות ציור לפרחים שונים ועלים. המטרה שלי היא לתת לכם את הכלים לצייר כל פרח או עלה שתרצו בכוחות עצמכם ובעצם כל אובייקט שתרצו לצייר.
נתחיל בהתנסות , נמשיך בלימוד טכניקות בצבעי מים ובהמשך נלמד לצייר מגוון רחב של עלים ופרחים.
נסיים בציור שלם שכל אחת תתכנן ותבצע בצורה מקורית.
מהסדנה תצאו עם המון ידע וכלים להמשיך ולצייר בצבעי מים.

משתתפים מספרים(8)

 • Tal
  Tal

  5

  ממש מומלץ, הגענו שלוש חברות לחגוג יומהולדת ומאוד נהנינו. סתיו הייתה סבלנית ומאירת פנים. הסבירה הכל בצורה מאוד מקצועית ומלמדת וממש שמה לב לכל אחת מאיתנו. ויצאו לנו ציורים מהממים! ממליצה בחום!

 • Dana Lapid
  Dana Lapid

  5

  הסדנה של סתיו מאוד מומלצת. ממש למדתי מה זה צבעי מים איך מציירים איתם והאמת? הופתעתי! לא ידעתי שצבעי מים בכלל עובדים בצורה הזאת. הסדנה מעשירה מאוד יש בה המון חומר שימושי והציור בצבעי מים הוא כייף ומרגיע. ממליצה לגמרי להגיע עם חברות.

 • ניקול
  ניקול

  5

  הייתי בסדנא עם חברה. שלוש שעות של תענוג! לא ידעתי שיש לי בכלל גישה או יכולת לצייר ככה עד שסתיו ממש הכניסה אותי לזה והסבירה לפרטי פרטים איך ומה עושים. אני באמת לא חשבתי שיש לי את זה אף פעם ויותר זרמתי עם חברה שלי שלקחה אותי לסדנה. לחלוטין מתכננת להמשיך לצייר ולבוא לעוד סדנאות של סתיו. ממליצה מאוד.

 • Mila Rozenberg
  Mila Rozenberg

  מאוד נהנתי מהסדנא ואני ממליצה לכולם ללכת! שלוש שעות שעוברות כמו חמש דקות ויוצאים עם רצון להמשיך לצייר בצבעי מים. אני יודעת שבודאות אני הולכת להמשיך עם זה. תודה סתיו!

 • רותם
  רותם

  5

  הגעתי עם שתי חברות לסדנה, בזכות ההדרכה והליווי של סתיו הצלחנו ליצור ציורים מדהימים, למדנו טכניקות חדשות ובעיקר צחקנו ונהננו מלא! היין חופשי אז אולי זה תרם 😉
  תודה לך סתיו 3>

 • 5.0

  הייתי בסדנת צבעי מים עם עוד חברה והיה כייף, שתינו מלא יין ואפילו יצאנו עם ציור הבית. הייתי ממליצה בהחלט הפעילות כייפית עם חברות.

 • נורית
  נורית

  הייתי אתמול בערב של 3 שעות מי האמין שהן יכולות לעבור כל כך מהר בלי חשק שיסתיים ועם רצון אז להמשיך לצייר בצבעי מים שתמין נראה לי צבעים לילדים מעולם לא ניסיתי לפני ויש ברבה פלטות של הילדים ערב קסום עם טעם נפלא המון תודה

 • Or Granit
  Or Granit

  5

  סדנה מאוד מומלצת!
  הסדנה עצמה מלאה בחומר ומידע שסתיו מעבירה בצורה קלילה ומאוד נתפסת בזיכרון. לא האמנתי שצבעי מים הם בכלל כאלה מעניינים ומרתקים וגם לא האמנתי שהידיים השמאליות שלי יצליחו לצייר ואם היה אפשר להוסיף כאן תמונות כדי שתראו איזה ציור מהמם של פרחים יצא לי! המשכתי לצייר גם מעבר לסדנה וסתיו תמיד זמינה בשבילי לשאלות. מתכננת לעשות שוב את הסנדא בקרוב.
  מומלץ!

ספרו איך היה לכם

The maximum upload file size: 20 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

שמי סתיו! אמנית ורקדנית מתל אביב :)

    שלחו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!

Send mail failed

Please enter input field

שמי סתיו! אמנית ורקדנית מתל אביב :)

    שלחו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!

Send mail failed

Please enter input field

בסלון - כל הזכויות שמורות 2023
שליחת וואטסאפ
וואטסאפ 24/7

(אענה מחר בבוקר)

(אענה בראשון בבוקר)

× שליחת הודעה