MITAKUYE OYASIN: NIGHT FESTIVAL

גדרה, ישראל

מדרגה ראשונה - ₪110
מדרגה שנייה - ₪130
מדרגה שלישית - ₪150
כרטיסים אחרונים - ₪170

בחרו מועד: ניתן לבטל ולקבל החזר עד 48 שעות לפני הפעילות

.10 |
|

MITAKUYE OYASIN: NIGHT FESTIVAL

גדרה, ישראל

מדרגה ראשונה - ₪110
מדרגה שנייה - ₪130
מדרגה שלישית - ₪150
כרטיסים אחרונים - ₪170

בחרו מועד: ניתן לבטל ולקבל החזר עד 48 שעות לפני הפעילות

היי משפחה 🥰👋🏻
הנה הגיע שוב הרגע הזה בשנה שהשמש שולחת את קרניה האחרונות לקראת בוא הסתיו, ורגע לפני שאנחנו נכנסים למוד של תה חם וחוזרים למרחבים הסגורים, אנחנו רוצים להזמין אתכןם למפגש שונה לחלוטין מכל מה שהיה עד עכשיו..
עד כמה שונה? שונה בקטע שאפילו הדמיון שלנו לא הצליח לראות את זה מגיע עד ממש לא מזמן..
אבל בסוף זה הגיע.. רסיסים של חלקים התחילו להתחבר כמו פאזל.. התשוקה שלנו להגיע עמוק יותר הציתה את הדמיון, שהפעיל את התכנון, שהניע את העשיה לקראת רגע אחד שייצור פה משהו משמעותי.. לנו ולעולם שסביבנו..
לילה שלם שיורכב מכל כך הרבה רגעי שיא רגשיים, מוזיקליים ותודעתיים עד לכדי שיטמון בתוכו את הפוטנציאל הכנה לגעת לנו בלב ובנימים הדקים ביותר של החוויה האנושית.. לאפשר לנו לטעום את התחושה הפיזית של שלווה והודיה שאינן תלויות בדבר.. תודעת גן עדן.
ואז זה קרה..
החלטנו
ליצור
גן עדן.
🕊️

‏⫷ MITAKUYE OYASIN ⬙ NIGHT FESTIVAL ⫸

לילה שלם, משקיעה עד זריחה, שייקח אותנו כיחידיםות וכשבט לזמן טיסה ושיוט בין הפסגות החוויתיות והרגשיות הכי גבוהות שיכולנו להעלות על דעתנו..
לילה שמהלכו והסדר הכרונולוגי שלו נשזרו בדרך מאוד מסויימת על מנת להצעיד אותנו מסע הדרגתי וקשוב שינוע על כל רוחב קשת ההוויה האנושית – שירה, תפילה, תנועה, חגיגה, שחרור שליטה, מנוחה והרפייה.
את המרחב הזה יחזיקו המאסטריות והמאסטרים הגדוליםות ביותר בתחומןם, וכל זה בלב ליבה של פיסת גן עדן מסביב לאש ותחת כיפת השמיים – בפעם האחרונה העונה לפני מפגשי החורף החמימים והמקורים..
נפתח את הערב במעגל שירה שבטי מסביב לאש, איפה שקול, תדר ואדמה נפגשים..
מרחב אוהב ונקי בו נוכל לקבל השראה מהעוצמה של השירה המשותפת ומהביטוי של הגוון הייחודי שאנחנו בתוכה..
המעגל בהנחיית ירין בן דויד והרכב מהחלומות:
לירון מיוחס – כלי הקשה.
מעיין שטיין – חליל.
אבי פרודין – בס.
בונוס – נארח לשיר את מנחת המעגלים רינת לוינסון.
עם סוף המעגל כשהלב כבר פתוח לרווחה והגוף מבקש לזוז, ייקח את ההגאים Light Child Project עם סט שמאני שבטי שהוא רוקח במיוחד בשבילנו..
‏Light Child Project (ברק סרילן) מנגן בפסטיבלים הכי גדולים בארץ ובעולם, מייסד תנועת ה״אקסטטיק דאנס״ בישראל ואחד הדיג׳יים הכי מוערכים ופורצי הדרך בתחום המוזיקה שמשלבת מוזיקה אתנית שבטית מרחבי העולם ביחד עם סנכרון הרמוני של תדרי רפואה.
זה הולך להיות מסע יחיד במינו שישזור תנועה ואקסטזה ביחד עם רפואת הלב והרחבת התודעה..
עכשיו.. כשגם הגוף התחיל להתחמם.. הגיע הזמן להמשיך לשבור שיאים.. 😊
אחריי שהעיף את ה- Boom Festival ואת האוזורה וניגן על כל במה אפשרית בעולם, אפשר כבר להגיד בפה מלא שאור-רון שטרן (סימבוליקו) הוא המנהיג החדש של סצנת הדאונטמפו/בייס העולמית.
עם סאונד נקי בצורה יוצאת דופן, הפרויקט סימבוליקו בא עם מסר של ביטוי מוזיקלי מתוך תובנות עמוקות שמעצימות את המאזין למקום של התפתחות והגשמת חלומות בתוך המציאות התלת מימדית.
כשסימבוליקו לוחץ פליי, ניתן לראות שהרחבה פשוט מתכנסת אל תוך בועה קולקטיבית שמורכבת מאינסוף גיאומטריה ומידע קוסמי שנוזל אל תוך החוויה הנוכחית.
סימבוליקו מביא טקסיות משולבת בעולם חדש מצד אחד, מקצבים מתוחכמים בגיבוי של אינסוף צלילים מצד שני, כשהכל ביחד נשזר לכדי הרמוניית תדרים שמנעימים ומלווים את הלב והמוח אל מקום של הוויה שלמה.
אחריי ששרנו, רקדנו וטסנו לחלל, ורגע לפני המראה נוספת, נזכה להעמיק שוב עם האש, האדמה והמסתורין של הלילה עם האחת והיחידה.. הדיווה ומלכת השבט אורקה טפלר.. 🌓✨
אורקה טפלר היא סולנית הלהקות “Forestt” ו״אורות״, מנחה ריטריטים של ביטוי קולי ומחזיקה מרחבים משותפים של אהבה ולב.
זה יהיה מסע עדין וקשוב מאין כמוהו של אורקה והגיטרה, שבקולה הוירטואוזי והפנומנלי ועם מלא כריזמה ונוכחות נשית עוצמתית, מצליחה לגעת בכולםן, לאחד ולעורר בנו את המוטיבציה והתשוקה לבטא ולזרוח את האור הייחודי שאנחנו.
המסע שלנו הולך לקבל תפנית נוספת..
ועוד איזה תפנית..
״אנגטה״ הם צמד יוצרי העל איתי רזניק ועומר קינן שבשנים האחרונות ייסדו עולם אפרו-פסיכדלי עשיר במוסיקה אלקטרונית מקורית, מקצבים עתיקים, קולות נדירים שהוקלטו באפריקה, הרמוניות וסינטזות. המופע שלהם הוא מסע שנע בין מועדוני הטכנו לבין טקסים שבטיים מאפריקה, בו הם משלבים אלקטרוניקה סוחפת יחד עם נגינה בלייב על כלי הקשה אפריקאיים, תופים אלקטרונים, כלי נשיפה, מקלדות וסינטיסייזרים.
מכאן.. העלייה היא כבר בלתי נמנעת..
אחריי מסע מרוכז כזה, היה לנו בראש רק מישהו אחד שיצליח להכיל את כל האופוריה הזאת ויהיה מספיק גאון (ומטורף..) בשביל למצוא את הדרך לעלות גבוה יותר..
שטובי ביסס את מקומו על מפת המוסיקה העולמית עם הופעות קבועות בפסטיבלי ענק בארץ ובעולם, ושיתופי פעולה עם התזמורת הקאמרית ואמנים מובילים.
קונצרט מודולרי תהיה הדרך הטובה ביותר לכנות את שטובי – הפרוייקט האוונגרדי של יובל טל אשר נוצר בזכות השפעות של פאנק, ג׳אז גרוב והתנסות יומיומית בטכנולוגיה אלקטרונית המשולבת באהבה עם כלים חיים.
נמנע מלהיות שבוי תחת סגנון מוזיקלי כזה או אחר, שטובי יוצר מסע שלעיתים מרגיש כמו קונצרט רב משתתפים ולרגעים מסיבה פרועה בטבע, ומשלב ביצירותיו כלי נגינה מכל רחבי העולם ומכל נקודות הזמן – מפגש פסגה בין סגנונות, ז׳אנרים ותרבויות בו השלם גדול מסך חלקיו.
החלק האחרון בפאזל שובץ במסע מתוך הלמידה שלנו והכרה בחשיבות של התקרקעות טובה והרפיה מענגת אחרי מסע כל כך גדוש למען סגירה עדינה ומפנקת.. 😊
‏יוגב לוי – סאונד הילינג:
עם בוא הזריחה נשכב על הגב בהרפיה מוחלטת, כשברקע יוגב ינגן מוסיקה חיה של ויברציות עמוקות שמחלחלות בכל התאים בגוף, מעשרות כלי נגינה שונים ונדירים מרחבי העולם: קערות טיבטיות, קערות קריסטל, דידג'ירידו, פאנטאם, תופים שונים, חלילים, נבלים ועוד – גלי הקול והתדרים שמפיקים כלים אלה יעודדו אותנו להאט את גלי המוח מגלי בטא (ערנות, חדות) לגלי אלפא ותטא (מנוחה עמוקה והרפיה), שיאפשרו אינטגרציה והטמעה בתוכנו של כל האוצרות שחווינו וגילינו במהלך הלילה..
☾ מיקום:
המפגש שלנו יתרחש במקום שכאילו נתפר בהזמנה מדוייקת לכוונת גן העדן שלנו: ״טבעי באירוע״ – מרחב טבעי ועוצר נשימה החבוי בין השדות והפרדסים באיזור גדרה. עצי הפרי מקיפים את המרחב מכל צדדיו ויוצרים חציצה מוחלטת ומרגשת בינינו לבין העולם החיצון, וכל זה 25 דקות מתל אביב.
המרחב פרטי ומסודר עם מי שתיה, שירותי קומפוסט, ואפשרות לפתוח גם אוהל ולהשאר לישון – יש שפע של צל מעצי הפרדס מסביב.
**להגעה עם אפליקציית וויז:
ברגע שתגיעו למיקום תראו פניה ימינה – תמשיכו בה 300 מטר ותגיעו לחניה.
**להגעה עם אפליקציית גוגל מפות:
תנווטו אל ״אגרונן – קטיף עצמי״. כשתגיעו, במקום לפנות ימינה לאגרונן תמשיכו ישר עוד 300 מטר עד שתראו פניה ימינה – תמשיכו בה 300 מטר ותגיעו לחניה.
☾ כרטיסים:
כרטיסים ראשונים – ₪110.
מדרגה שניה – ₪130.
מדרגה שלישית – ₪150.
כרטיסים אחרונים ובקופה (במידה ויישארו) – ₪170.
**האירוע מוגבל ל- 500 משתתפיםות.
**ילדים מתחת לגיל 10 – כניסה חינם.
**במידה ואתגר כלכלי מתעורר, בבקשה שזה לא ימנע מכןם להגיע – צרו איתנו קשר ומבטיחים שנמצא פתרון לכל סיטואציה. 🙏🏻
☾ לו״ז:
18:30 – פתיחת דלתות.
19:30 – מעגל שירה: ירין בן דויד וההרכב.
22:00 – לייט צ׳ילד פרוג׳קט.
23:20 – אנגטה
00:50 – אורקה.
02:20 – סימבוליקו.
03:40 – שטובי.
05:00 – יוגב לוי: סאונד הילינג.

*לאירוע יגיע צלם מקצועי מטעם ההפקה, שיצלם תמונות וסרטונים מהערב, לרבות צילומים של המרחב, המוזיקאיםות והמשתתפיםות.

עצם ההשתתפות באירוע מהווה הסכמה לכך שההפקה יכולה לעשות שימוש בחומרים המצולמים בכל דרך שתראה לנכון וללא הודעה מראש.
נתראה בעוד רגע.. ☺️❤️✨🪄🎶♾️

ספרו איך היה לכם

The maximum upload file size: 20 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

מנחה ומפיק מעגלי שירה ומרחבים שבטיים.

    שלחו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!

Send mail failed

Please enter input field

מנחה ומפיק מעגלי שירה ומרחבים שבטיים.

    שלחו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!

Send mail failed

Please enter input field

בסלון - כל הזכויות שמורות 2023
שליחת וואטסאפ
וואטסאפ 24/7

(אענה בראשון בבוקר)

× שליחת הודעה